ChArMeD fOrEvEr

Welcome!ChArMeD fAnS...

PrijemPortalliČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Delite | 

Let's cry...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Piper
Charmed ***
Charmed ***

Ženski Broj poruka : 1130
Godina : 23
Pravo Ime : Ivona
xobi : Slusanje muzie, chatovanje, zaljubljivanje, voznja rolera, citanje, dopisivanje...
Datum upisa : 28.11.2006

PočaljiNaslov: Let's cry...   Sre Maj 09, 2007 7:14 pm

Da li ste ostavljeni? Da li ste bili ostavljeni? Ovde ispricajte svoju tuznu pricu...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
dark_angel
Ch***** ***
Ch***** ***

Ženski Broj poruka : 158
Godina : 22
Pravo Ime : gordana
xobi : kosarka,dosada,net :)
Datum upisa : 09.04.2007

PočaljiNaslov: Re: Let's cry...   Pon Jun 11, 2007 9:41 pm

Moja prica je jaaako duga,ali ako dopustite ispricacu je...
Sve je pocelo ovako... Laughing
Prije godinu dana zacopala sam se do usiju u jednog decka u kog su se bile zaljubile cak i starije djevojcice...
Saznala sam da se i ja njemu svidjam i bili smo zajedno u vezi. Moja naj drugarica je bila sa njegovim drugom.
Bilo nam je super tad... Nas dvoje smo bili jako zaljubljeni jedno u drugo... Sa njim sam se prvi put poljubila,i bilo je jako lijepo..Na svoj nacin...Smile
Dosao je ljetnji raspust...U nasem selu su se svakog vikenda odrzavali turniri iz fudbala tako da smo se vidjali...
Ne znam kako ali smanjivala se privlacnost izmedju nas dvoje...
I iz nekog nepoznatog razloga sam ga 'napucala'. I dalje mi se svidjao,i znam da sam se i ja njemu svidjala.
Pocela je ponovo skola... I moja drugarica me docekala sa jako 'lijepom' vijesti. Rekla mi je da je ona sa njim u vezi. Ne znam kako ali sam to iskulirala...
Mrzila sam je zbog toga,i nisam mogla da vjerujem da je to uradila! Mozete misliti kako je meni bilo! Svaki dan mi je pricala o tome kako je njima...
Nakon 6 mjeseci on je prekinuo sa njom. Rekla mi je da nju nije briga za njega. Ja sam vidjela da joj nije bilo stvarno svejedno...
Taj decko je mene posle oko 1 sedmicu dana pitao da budem sa njim... Ne znam sta mi je bilo,valjda sam jos bila zaljubljena u njega pa sam pristala. Jednog dana u skoli sam uzela njegov mob. i vidjela kako se njemu moja drugarica jos svidja i kako joj je slao neke poruke... Pitala sam ga da li mu se ona jos svidja i on je porekao. Kad je shvatio da sam saznala izmislio je najgluplji razlog koji postoji da bi prekinuo samnom.
Svasta sam mu sasula u lice... I sad,posle svega ne osjecam nista prema njemu... Samo mrznju i prezir. Zao mi je upropastenog prijateljstva,ali smo i nas dvije djelimicno krive za to... Svejedno,odlucila sam da ga posve izbacim iz zivota...
Ali znam,da ce jednom doci dan kad ce se on pokajati,ali mu a necu oprostiti. Mozda ona hoce,jer je jako naivna,sto sam shvatila kroz sve ovo sto se desilo. Ali ja necu. Jer ga mrzim.
To vjerovatno nije kraj te 'bajke' ali kad god bio,on nikad nece cuti rijeci'oprastam ti',bar ne iz mojih usta! ....
PS Sorry za gramaticke greske...Nadam se da ste sve shvatili...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Let's cry...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ChArMeD fOrEvEr :: .:Out of Charmed:. :: .:Zivot:. :: .:Problemi:.-
Skoči na: